Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Marix középső kipufogódob, Audi A3, Seat Leon, Toledo, Skoda Octavia, VW Golf IV, 1.6-2.0, 1996-2007

Elérhetőség: Nincs készleten
Várható szállítás: 2023. január 20.
Cikkszám: K01.104ALU
Gyártó: Marix
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Cikkszám: Név: Gyártó: Elérhetőség: Ár: Kosárba
K01.104ALU
Marix középső kipufogódob, Audi A3, Seat Leon, Toledo, Skoda Octavia, VW Golf IV, 1.6-2.0, 1996-2007
Marix
Nincs készleten
10.680 Ft (8.409 Ft + ÁFA)
Menny.:dbÉrtesítés
K01.104ALU-POL
Polmo középső kipufogódob, Audi A3, Seat Leon, Skoda Octavia, VW Golf IV, Bora, 1.6-2.0, 1996-2007
Polmo
Nincs készleten
12.740 Ft (10.031 Ft + ÁFA)
Menny.:dbÉrtesítés

Leírás és Paraméterek

Mihez jó ez a kipufogó?


MárkaTípusÜzemanyagKivitelÉvjáratKöbcentiTeljesítményLóerő
VOLKSWAGENGOLF IVBenzinKOMBI1999-2006198485115
VOLKSWAGENGOLF IVBenzinKOMBI1999-2006198485115
VOLKSWAGENGOLF IVBenzinHATCHBACK1998-2004198485115
VOLKSWAGENGOLF IVBenzinHATCHBACK1997-1999178192125
VOLKSWAGENGOLF IVBenzinKOMBI2001-2006159581110
VOLKSWAGENGOLF IVBenzinKOMBI2001-2006159881110
VOLKSWAGENGOLF IVBenzinHATCHBACK2001-2004159581110
VOLKSWAGENBORABenzinSEDAN, KOMBI1998-2005198485115-116
VOLKSWAGENBORABenzinSEDAN, KOMBI2001-2005159581110
VOLKSWAGENBEETLEBenzinHATCHBACK2003-2007198485116
VOLKSWAGENBEETLEBenzinHATCHBACK1998-2005198485116
SKODAOCTAVIABenzinHATCHBACK, KOMBI1999-2007198985115
SKODAOCTAVIABenzinHATCHBACK, KOMBI1996-2000178193126
SEATTOLEDOBenzin1998-2005178192125
SEATLEONBenzin1999-2005178192125
AUDIA3BenzinHATCHBACK1996-2003178192125


Referencia kódok: 03.076 04.6020 105-111 95 11 8394 95 11 7915 202022 P1205 71.17.06 15.009 01.59800 VW80227 21576

Termék értékelések

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Hasonló termékek